Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

O przedszkolu

Publiczne Przedszkole Mała Biedronka to miejscem, gdzie poprzez wkroczenie w fascynujący świat owadów dzieci od najmłodszych lat  rozwiną zainteresowania i kompetencje przyrodnicze. W przyjaznej atmosferze budzimy w dzieciach szacunek oraz wrażliwość na piękno otaczającego nas świata. Chcemy aby nasze dzieci  były świadome swojej integralności ze środowiskiem przyrodniczym. Poznając bliżej mieszkańców łąki będą prezentowały odpowiednią postawę proekologiczną i będą świadome tego jak wiele zależy od tak małych istot.

W naszym przedszkolu sukcesywnie wprowadzamy elementy planu daltońskiego. Jest to metoda, która opiera się na trzech filarach : samodzielność, odpowiedzialność oraz współpraca. Dzięki wykorzystaniu elementów tej metody nasze przedszkolaki nie tylko będą prezentowały właściwą postawę społeczną i moralną, ale również świadome konsekwencji swoich czynów będą kształtowały w sobie poczucie odpowiedzialności. Taka postawa z całą pewnością przyczyni się do znakomitej realizacji rozmaitych przyrodniczych projektów jakie prowadzimy w naszym przedszkolu.


Przydatne informacje